hakkimizda
turlar
servisler
iletisim
fotogaleri
ana sayfa
Hakkımızda Kariyer Markalar Banka Hesapları


 

Markalar

::  Haydi Kampa ::

 

   2004 yılında düzenlenmeye başlayan Haydi Kampa Organizasyonu, 3.yılında Acentamız bünyesine geçmiştir. 2006 yazında acentamız tarafından düzenlenen organizasyon, süresi, programları, operasyonel yapısı nedeniyle ülkemizin en büyük Gençlik Tatil Organizasyonu olma özelliklerini taşımaktadır. Her sene binlerce üniversitelinin katıldığı bu organizasyon, acentamız bünyesine geçmesiyle birlikte, hem hitapettiği kitlede, hem programlarında, hem de konaklama şekillerinde bir çok farklı yenilik kazanmıştır.

  2007 yazında üç ayrı yaş grubuna, üç farklı kamp konseptinde hizmet vermeye hazırlanan Haydi Kampa Organizasyonun kamp isimleri Haydi Kampa Joniur, Haydi Kampa University ve Haydi Kampa Graduate şeklinde...

   Siteye Git ->   www.haydikampa.com

 

::  HarikaTatil.com  ::

  HarikaTatil.com 2005 yılının Aralık ayında,  Online Tatil Satış amacıyla kurulmuştur. HarikaTatil.com tatil ürünlerinin alınabileceği bir E-ticaret sitesidir. Sahip olduğu teknolojik alt yapı sayesinde, kullanıcılara birçok avantaj ve kolaylık getirmektedir. 128 bit SSL güvenliğine sahip bir sitedir. Kredi Kartlarına tek çekim işlem yaptığı gibi Bonus, Axcess ve Maximum kartlarına da 12 aya kadar taksit yapmaktadır.

  Bugüne kadar binlerce satış yapan HarikaTatil.com, kolay kullanılırlığı, güvenirliliği ve sunduğu avantajlar nedeniyle müşterilerimizden tam not almıştır. Önümüzdeki dönemde içeriğinin genişlemesiyle birlikte hizmet ağı da genişleyecektir.

   Siteye Git ->   www.harikatatil.com

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Servisler | Foto Galeri | Turlar  | Oteller | İletişim
Copyright © UNIWTA Travel